shadow

Гугл хром збирає набагато більше персональних даних, ніж ви думаєте

Google може продовжувати збирати персональні дані користувачів, навіть якщо вони використовують режим інкогніто в Chrome веб-браузер, йдеться в дослідженні.

Дослідник з Університету Вандербільта в Нешвіллі, штат Теннесі, виявив, що Гугл може заднім числом прив’язати налаштування приватного перегляду для користувачів і відомості про обліковий запис, який вони використовують в інтернеті.

“У той час як такі дані збирають з користувачів анонімні ідентифікатори, Google має можливість підключення інформації з персональних облікових даних користувача, які зберігаються в обліковому записі Google,” говорить дослідник.

У дослідженні, проведеному на замовлення торгової організації цифровий Контент, пояснено, що людина по своїй активності в інтернеті на сайтах, які транслюють рекламу від компанії Google інтернет-реклама ринок може бути підключений через анонімні куки, щоб їх на YouTube, Gmail або іншого облікового запису Google.

При використанні режиму інкогніто в гугл хром, користувачі зустріли з повідомленням: “тепер ви можете переглядати в приватному порядку, і інші люди, які використовують цей пристрій не бачу вашої активності”.

Google стверджує, що він не буде зберігати історію перегляду, cookies, дані веб-сайту або інформацію, що вводиться в форми, однак він попереджає, що активність як і раніше можуть бути видні на веб-сайти, Інтернет-провайдери, або навчальним закладом або роботодавцем, що управляє мережею.

Більше половини всіх відвідувачів сайту, використовуйте Гугл хром, з пошуковим гігантом розкриваючи в 2016 році, що більше ніж 2 мільярди Chrome встановлюється в активне використання на настільних комп’ютерах і мобільних.

Професор Дуглас Шмідт, який проводив дослідження, говорить, що масштаби і величини пасивного збору даних Google, в значній мірі упускається з виду” на останніх дослідженнях з даної теми.

“Компанія Google використовує величезні досягнення своєї продукції, щоб зібрати докладну інформацію про людей в інтернеті і в реальному світі поведінки, які він використовує для них платної реклами,” професор Шмідт написав у дослідженні.

“Доходи компанії Google значно збільшити як технології таргетингу і дані уточнюються.”

Google був звинувачений в незаконному відстеження мільйонам людей за допомогою своїх айфонів і Android-смартфонів (Рейтер)

Дослідження приходить як Google загрожує судовий позов щодо її відстеження місця розташування практики, які позивач посилається передбачає відстежуючи мільйони людей без їх згоди.

У позові стверджується, що Google порушує конфіденційність людей, помилково запевняючи їх, що функцію відключення їх ‘історію’ на їх iPhone або Android смартфона дозволить запобігти бути відслідкованим.

“Є цілий ряд різних способів, що Google може використовувати для поліпшення народний досвід, в тому числі: місце Розташування, Історія, WEB і програми, і через пристрій рівня послуг”, – прес-секретар Google сказав, коли одкровення функція відстеження виникли вперше.

“Ми забезпечуємо чіткий опис цих інструментів, і надійні засоби управління, щоб люди могли їх увімкнути або вимкнути і видалити їх історії в будь-який час.”

Компанія Google з оновлено розділ “допомога” на своєму сайті, щоб було зрозуміло, що деякі дані все ще збираються, навіть коли функція історія місцезнаходжень відключена.