shadow

На смартфонах системи Android були видалили деякі програми

Компанія Google через видалений доступ видалила із смартфонів, які використовують систему Android дві програми. Ці програми були класифіковані як небажані.

Дві програми трохи раніше були завантажені власникам смартфонів з офіційного джерела Android Market. Програми мали назви, які не повністю відповідали їх призначенню. При цьому програми представляли деяку небезпеку для кінцевих користувачів.

Програми розробником були запущені в цілях проведення досліджень. Через деякий час Google самостійно видалив їх з Android Market. Компанія заявляє, що багато користувачів самих видалили програми після того, як їх завантажили, оскільки ці застосування не відповідали своїй назві.

Таким чином, Google показав, що компанії не складає праці видаляти із смартфонів програми, які не відповідають угоді про поширення або вимогам до контенту.

Компанія Google в минулому вже кілька разів видаляла програми з пристроїв своїх користувачів. При видаленні користувачі отримують повідомлення, що із смартфону були видалені небажані застосування.

Інформація і реакція Google стала відповіддю на результати дослідження компанії S Mobile Systems, співробітники якої перевірили програми з магазину Android Market і виявили більше 20 тисяч додатків, які є підозрілими.

Підозрілими прийнято вважати програми, які запрошують особисту інформацію власника смартфону, вимагають можливість здійснювати дзвінки, а також самостійно відправляють SMS повідомлення.