shadow

Найбільш поширені проблеми безпеки WordPress в 2018 році

WordPress – це одина з найуживаніших систем управління контентом (CMS) у сучасному Інтернеті. Однак, як і будь-яка інша система, WordPress теж є вразливою і не повністю захищеною від атак.

У цій статті ми поговоримо про спільні проблеми безпеки WordPress в 2018 році та про те, як з ними боротися.

Чому безпека WordPress важлива?

Захист вашого веб-сайту має надзвичайно важливе значення, оскільки відсутність безпеки може означати проблеми для вашого сайту. WordPress є лідером з точки зору використання – 31,1% веб-сайтів у всьому світі і має чисту частку 59,9%. Незалежно від платформи, за статистикою, щодня зламується більше п’ятдесяти тисяч веб-сайтів, а сайти WordPress – це одна з цільових платформ хакерів.

Ось три причини важливості безпеки WordPress:

 1. За словами WordFence, “хакери атакують сайти WordPress як великі, так і малі, за хвилину відбувається близько 100 000 атак”. Отже, встановлення різноманітних механізмів безпеки на ваш веб-сайт має вирішальне значення, інакше ваш веб-сайт може бути скомпрометованим.
 2. Якщо ви запускаєте електронну комерцію або професійний веб-сайт, то вам потрібно турбуватися про безпеку веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт не захищено, ваші клієнти можуть скептично ставитися до перегляду та використання вашого веб-сайту. Це може призвести до зменшення трафіку, що, у свою чергу, призведе до зниження кількості клієнтів і в кінцевому підсумку вплине на ваш бізнес.
 3. Відповідно до оновлення Google Chrome 68, незабезпечені веб-сайти будуть найнижчими в пошуковій системі. Це вплине на ваш SEO, а також на кількість клієнтів.

Тепер подивимося, які є загальні питання безпеки WordPress, що стоять перед сайтом WordPress, і шляхи їх подолання.

Напади та ін’єкції

WordPress як платформа не обмежує спробу входу в систему будь-яким користувачем, який хоче ввійти на свій веб-сайт. Таким чином, вона вразлива для атаки “Брудна сила”. Атака грубої сили – це атака, в якій хакер/бот неодноразово продовжує вводити паролі проти імен користувача, доки не знайдеться правильний відповідник. Ця атака проста і вичерпна за своїм характером. Навіть якщо хакер не отримує вхід на ваш веб-сайт, можливо, ваш постачальник послуг може призупинити ваш обліковий запис, заблокувавши ваш сайт. Наприклад, якщо ви використовуєте план спільного хостингу, атака грубої сили може перевантажити систему, примушуючи хост призупинити ваш веб-сайт або ваш хостинг-акаунт.

Доступ до вразливих файлів

Якщо хакер отримує доступ до вразливого вмісту файлів WordPress, то він може використовувати ваш веб-сайт. PHP-код вашого веб-сайту WordPress – це той, на який можна націлюватися, щоб отримати доступ до файлів. Зазвичай хакери отримують доступ до ваших файлів за допомогою завантаження файлів віддалено за допомогою тем або плагінів. Як тільки хакер отримує доступ до вашого веб-сайту, він може змінювати ваші файли wp-config.php, які використовуються під час установки WP.

Шкідливе програмне забезпечення

Інший тип проблеми безпеки, з яким веб-сайт може зіткнутися, – це шкідлива атака. Програма malwares отримує несанкціонований доступ до вашого сайту WordPress і заражає вашу систему. Деякі шкідливі програми, до яких WordPress чутливі, – це Backdoor, зловмисні переадресації, Pharma hacks і Drive-by downloads. Один з найбільш поширених способів шкідливого програмного забезпечення може заразити ваш веб-сайт, якщо ваша версія WordPress не оновлена.

Ознайомившись із загальними проблемами безпеки, давайте розглянемо, як захистити свій веб-сайт WordPress.

 • Ведення WordPress в актуальному стані:
  Завжди підтримуйте свою версію WordPress. Це відбувається тому, що команда безпеки WordPress оновлює свої недоліки безпеки та вразливості, щоб хакери не заважали.
 • Встановлення плагінів безпеки:
  Встановлення надійної безпеки допомагає захиститись від хакерів і захищає ваш веб-сайт. Існують деякі плагіни, які навіть обмежують спроби входу в систему, це не дозволить використовувати атаки грубої сили. Ознайомтеся з нашим повідомленням про деякі найпопулярніші плагіни безпеки WordPress. Також обов’язково завантажте плагіни лише з автентичних надійних джерел.
 • Якість хостингу:
  Неякісний хостинг-сервіс також може зробити ваш сайт WordPress менш безпечним. Вибираючи хостинг-провайдера, обов’язково досліджуйте їх, перевіривши їх відгуки. Часом спільний хостинг може стати легкою ціллю, оскільки на ньому розміщено багато веб-сайтів. Один із варіантів, які ви можете вивчити для хостингу, – це хостинг WordPress, який спеціально обслуговує веб-сайти WordPress.