shadow

Новий iPhone: таємниця в центрі смартфону

iPhone – величний та одночасно загадковий. Новий IPhone від Apple – це завжди подія року. Це подія на мільярди доларів і  на сотні мільйонів щасливих людей.

Але в цьому році презентація нового телефону залишається в таємниці. Дуже мало відомо про нові телефони, або що-небудь ще, що вийде на заході.

Ми знаємо, що там буде новий телефон – або, скоріше, три нові телефони з різною ціною і розмірами. Ми знаємо, що там також багато інших речей, програм від Apple, нові аксесуари.

Ми також знаємо, що все буде розкрито протягом другого тижня вересня. Якщо все буде так як у попередні роки, то новий смартфон буде показаний приблизно 12 вересня і буде на полицях через пару тижнів після цього.

Але що вони насправді покажуть? Яким буде новий телефон, і чим він буде відрізнятися від старого?

Ось чого ми не знаємо. Дуже малий витік інформації про новий апараті, і як наслідок нова модель оповита таємницею.

Є напевно дві основні причини цієї загадки. Перший полягає в тому, що витоки відбуваються рідше, по-друге, там є не так багато, що сказати.

Компанія Apple, безумовно, намагалися боротися з витоками, мабуть, тому, що він зрозумів, що це може зіпсувати запускає і підірвати інтерес до нової продукції. Він сказав – у витік пам’ятки, які співробітники вже розправляється з людьми видаючи інформацію, і що репресії будуть продовжуватися.

Ці зусилля, здається, окупаються. Які витоку вже з’явилися, прийшли з джерел на набагато більше відстань, і так або помилкові, неясні або деяка комбінація з двох.

Але може також бути і менше інтересу до власне підтікає. Новий телефон лінійки від Apple буде не менш цікаве – з трьох телефонів, всі форма iPhone х – але це в основному функції, як “и” рік телефонів, які, як правило, мають цілий ряд модернізацій.

Більше того, мабуть, найцікавіша частина лінійки від Apple в цьому році, як він називається і скільки коштує. Іменування буде інтригуючим, оскільки поточна схема від Apple, здається, не піддається оновленню і ціни будуть проблемою, тому що Apple, як правило, буде пропонувати більш дешевий варіант x, який може знизити загальну ціну.

Але обидва ці рішення приймаються в Apple, на найвищому рівні, і тому навряд чи течі, навіть якщо вони це робили, Apple може змінити своє рішення в будь-який час до презентації.

Зрештою, таємниця, ймовірно, буде поєднання обох: є дуже мало, щоб текти, і люди протікати дуже мало.

Такою ж таємницею нависла над WWDC у заході, що відбувся у червні, коли Apple представила програмне забезпечення, включаючи операційну систему, які приведуть нових айфонів. Але це було менш дивно, так як програмне забезпечення має тенденцію залишатися секретним, ніж обладнання, яке знаходиться в небезпеці, як тільки він вийде відходу від Apple.

Секретність помітно змінилася з минулого року. Напередодні виходу iPhone 8 і X, Apple випадково Завантажив всі файли на своєму сайті, що показала все, на телефоні – не тільки як воно виглядає, але як він працює і які властивості він буде мати.

Це означає, що подія х для iPhone було передбачено майже повністю заздалегідь, шанувальників і клієнтів дивіться тільки щоб дізнатися, коли телефон опиниться поза, скільки це буде коштувати, і якщо хтось помилився.