shadow

Підліток-хакер сподіваючись на роботу в Apple вдерся в захищену мережу компанії

А 16-річний хлопець з Мельбурна, Австралія, і зізнався, що зламав головний комп’ютер мережі Apple і скачування файлів.

Компанія Apple заявила в п’ятницю, що жоден клієнт дані були скомпрометовані, незважаючи на підліток доступ більш ніж до 90 гігабайт даних.

Хакер, ім’я якого не можуть бути оприлюднені через його віку, зберігаються у захищених документів у папці під назвою “сокс зламати зламати”, згідно зі звітом, у газеті часу, які наводилися заяви адвоката підлітка.

Apple, сказав, що інформація кадрової безпеки на підприємстві “виявлено несанкціонований доступ, містили його, і повідомив про інцидент у правоохоронні органи” без коментарів далі про специфіку справи.

Прес-секретар Apple додала: “ми хочемо запевнити наших клієнтів, що ні в одному місці під час цього інциденту був їх особистої компрометації даних”.

Після виявлення вторгнень, компанія Apple зв’язалася з Федеральним бюро розслідувань (ФБР), який передав річ у Австралійська Федеральна поліція (АФП).

АФП провели рейд на підмосковних підлітка додому, захопивши два ноутбука, жорсткий диск і мобільний телефон.

Прокурор сказав: “серійний чисел [ноутбуки] відповідали серійні номери пристроїв, які отримали доступ до внутрішніх систем… також було вилучено мобільний телефон і жорсткий диск і IP-адресою… відповідає вторгнення в організації.

“Мета полягала в тому, щоб підключитися до внутрішніх систем компанії”.

Після рейду, хлопчик, як повідомляється, розповів поліції, що він “мріяв” працювати на Apple, коли він був старше.

Повідомлення про захоплених телефон показав хлопчик хвалився про злом Apple, щоб контакти на whatsapp messenger.

Хлопчик визнав себе винним у зломі внутрішньої мережі компанії Apple, завантаження файлів і доступу до рахунків і особою вироку 20 вересня.