shadow

Стажист НАСА втратив роботу після випадкового твіта

Стажист НАСА  втратив роботу, перш ніж навіть дав присягу на роботу в НАСА через Twitter.

Твіт викликав тисячі реакцій на соціальні медіа-платформи, в результаті інформація про твіт дійшла до самого космічного агентства.

“Всім заткнути е*** – мене взяли на стажування в НАСА,” написав користувач Twitter, про якого йде мова.

Коли інший користувач відповів: “фільтруй мову”, стажист відповів: “смокчи мій х*** і яйця я працюю в НАСА.”

На жаль для неї, людини, який відповів Гомер Хикэм, колишній інженер НАСА і автор, який зараз працює на організацію, яка займається космічне агентство.

Його відповідь на її лайки заповнені твіт просто заявив: “а я на національний космічний рада, який курирує НАСА”.

Наомі годину після її твіти захищені і змінив її біографію: “взяв перерву від Твіттера на деякий час”.

Містер Хикаме також видалив свої твіти, коли нитка стала привертати увагу, як він стверджує, що не хотів, щоб у неї були проблеми з NASA.

Він пояснив свою мотивацію в блозі, заявивши, що він не грав ніякої ролі в її втрати пропозицію пройти стажування в європейському космічному агентстві.

“Я не наймати і звільняти в агентстві або у яких би то ні було говорити про зайнятості,” містер Хикаме писав. “Як з’ясувалося, це було пов’язано з НАСА хештегом її друзі, що звернули увагу агентства до цього вже після мого зауваження не було”.

Інженер сказав, що жінка потягнулася до нього з вибаченнями, що він “серцево погодився”. Незважаючи на програш на стажування, все ще може бути щасливий кінець для надії НАСА.

“Після розмови з нею і дивлячись на її резюме, я впевнений, вона заслуговує положення в галузі aerispace і я роблю все, що я можу забезпечити їй той, який буде краще, ніж вона втратила,” містер Хикаме додав.

“Я також говорив з людьми, що було пов’язано з її стажування і зробили абсолютно впевнений, що не буде чорною плямою на її запис. Вони сказали мені, що вона може повторно”.