shadow

Водянисті світи могли бути поширені по всій галактиці

Водянисті світи могли бути поширені по всьому Всесвіту, вчений сказав у відкритті, яке може мати серйозний вплив на пошук життя у Всесвіті.

Планет, покритих великою кількістю води, може бути набагато більше спільного, ніж нам би раніше зрозумів, згідно з новим дослідженням. Досліджуючи відомі маси прилеглих екзопланет, вони виявили, що їх розміри можуть бути пояснені великою кількістю води.

Відкриття може припустити, що є ще багато планет з водою по всій галактиці. Це, в свою чергу, можна припустити, є й інші планети, здатні підтримувати життя, подібно до Землі.

Багато з екзопланет, які були виявлені в останні роки і так розхвилювало вчених може бути стільки, скільки 50 відсотків води. Порівняно, Земля тільки 0.02% води за вагою.

“Це був величезний сюрприз, щоб зрозуміти, що там має бути так багато води-світів”, сказав провідний дослідник д-р Цзен з Гарвардського університету.

Світи самі по собі, можливо, вода, і, можливо, навіть життя. Але це не означає, що вони виглядають чимось на зразок нашій рідній планеті, або навіть водянистий варіант.

“Це вода, але не так часто зустрічається тут на Землі”, сказав Цзен. “Температура їх поверхні знаходиться в діапазоні від 200 до 500 градусів за Цельсієм. Їх поверхня може бути покрита з водою-пар-домінувала атмосфера, з рідкою водою під шаром.

“Рухаючись глибше, можна було б очікувати, щоб знайти ця вода перетворюється в високого тиску льодів, перш ніж ми досягли тверде кам’яне ядро. Привабливість моделі полягає в тому, що вона пояснює лише як композиція пов’язана з відомими фактами про цих планет”.

Попередні дослідження показали, що багато хто з 4000 підтверджених або потенційних екзопланет потрапляють в один з двох розмірів: ті, що в 1,5 рази більше радіуса Землі, а інші, що приблизно в 2,5 рази більше нашої планети.

Нові дослідження, щоб вивчити, як ці планети можуть бути структуровані всередині. Він виявив, що чим менше планет, як правило Роккі – але великі “, напевно, водними світами”, на думку дослідників.

Вчені розраховують знайти більше з цих планет, а отже і світи води – у найближчі роки. Провідні Пошук буде Тесс місії НАСА, яка буде наглядати за екзопланетами, і Джеймс Уебб космічного телескопа, який планується запустити в 2021 році і буде аналізувати атмосферу тих світів.